Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Kliko Dhe Luaj

Lojë e menjëhershme falas pa asnjë angazhim

Lojra Porno Me Bazë Në Kompani

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Loja E Pornos Së Kompanisë Është Një Aventurë Masive E Bazuar Në Tekst

Kur vjen puna te lojrat e të rriturve, disa burra dhe gra gëzojnë titujt që po vijnë me shumë veprime të forta që mund të luajnë. Por ka disa njerëz të tjerë që shijojnë një përvojë zhytëse që vjen me shumë histori dhe të bëjnë të ndihesh një me karakterin kryesor. Lojrat që do të kenë këtë efekt tek ju janë lojrat me bazë teksti. Nëse ju pëlqejnë lojërat klasike të bazuara në tekst si Një Dhomë E Errët, Udhëzues I Autostopistit Në Galaktikë apo Spiranchead, ju me siguri e dini se për çfarë po flas., Për ata tifozët e lojrave me bazë teksti, por gjithashtu për të rinjtë që nuk kanë filluar në këtë zhanër lojërash të mahnitshme kemi Një Lojë Porno Të Kompanisë, një nga titujt më të mirë në këtë zhanër që do të dalë në botën e lojërave porno të forta.

Ne jemi faqja që ju sjell këtë lojë në çdo pajisje që ju mund të zgjidhni. Ne e ofrojmë këtë lojë krejtësisht të lirë sepse ne duam ta popullarizojmë atë dhe ndoshta të bindim zhvilluesit origjinalë se ata kanë nevojë të krijojnë një episod tjetër për këtë lore klasike. Në faqen tonë ju mund të luani lojën pa u bashkuar me platformën tonë, pa shkarkuar asgjë dhe pa instaluar asnjë zgjerim. Mund ta luash NË PC, Mac compjuter, por gjithashtu në telefon dhe tableta pavarësisht nëse ata vrapojnë në iOS ose Në Android. Ne kemi luajtur lojën në të gjitha këto pajisje për ta testuar atë para se të fillojmë vendin tonë., Kishte disa gjëra që ne duhet të ndryshonim dhe të rregullonim për të siguruar lojrat që ngrejnë standardet tona, por puna është bërë. Është koha që ju të zbuloni dhe të eksploroni universin e kësaj loje, duke e lënë veten larg nga aventura dhe duke shijuar një aventurë të bazuar në tekst që do të përmbushë kaq shumë fantazi që ju mund të keni.

Loja Në Lojën Porno Të Kompanisë

Si pjesa më e madhe e lojrave pornografike me bazë në tekst, kjo është një lojë interaktive dhe e zakonshme me shumë zgjedhje. Nëse nuk e di se çfarë është ajo, do të kesh një përvojë të çuditshme. Ajo që do të thotë është se çdo lojtar do të ketë një përvojë unike duke luajtur këtë lojë. Çdo vendim që merr gjatë rrugës do të ndryshojë se si përfundon historia. Loja ka shumë rrugë dhe funde të ndryshme. Fakti se të gjitha vendimet që merrni do të ndikojnë se si do të zhvillohet historia do të thotë gjithashtu se loja ka një vlerë të lartë përsëritjeje. Menyja në lojë është intuitive., Nuk do të kesh probleme të kuptosh se si luhet loja edhe nëse nuk ke luajtur lojra me bazë teksti më parë. Dhe ka shumë tekst të përfshirë në lojërat. Historia hyn në detaje të mëdha në të gjitha takimet dhe ka karaktere që janë ndërtuar mirë. Do të jesh në gjendje të rregullosh avatarin tënd në lojë. Ju do të zgjidhni gjëra në lidhje me pamjen tuaj në trup dhe personalitetin tuaj i cili do të tërheqë lloje të ndryshme të grave në lojë. Edhe pse kjo lojë luhet nga perspektiva e një djali, edhe zonjat mund ta shijojnë atë., Në fakt, është një lojë mjaft popullore mes femrave, pasi ata janë më të tërhequr nga historitë e eroticës dhe gjithashtu nga estetikët e lojës. Le të flasim më shumë për temat dhe estetikët e lojës në paragrafin e ardhshëm.

Estetikët E Kompanisë Së Pornos

Arsyet për të cilat kam thënë se zonjave u pëlqejnë pamja dhe temat në këtë lojë është fakti se historia sillet rreth një profesionisti të ri me një karrierë të madhe në skenën e korporatës së qytetit të madh. Ky stallë po bën para, vesh kostume të shtrenjta dhe pallon të gjitha llojet e femrave seksi. Në një mënyrë na kujton historinë në 50 Hije Gri, por është shumë më intensive dhe realiste. Në të njëjtën kohë, loja vjen me mbështetjen e imazhit. Imazhet në lojra janë fotografi reale, jo letra grafike muri. Dhe fotot nuk janë të disa njerëzve të rastësishëm., Personazhet që janë pikturuar në lojë janë në fakt porno yje. Personazhi kryesor është Ai dhe I vetmi Xhejms Din, një nga interpretuesit më të bukur dhe më seksi të pornove të meshkujve që ka parë ndonjëherë bota e të rriturve. Dhe zgjedhja nuk ishte e rastësishme. Krijuesit e lojës e zgjodhën këtë njeri, sepse ai ka sukses të madh në mesin e femrave. Sa për zonjat e lojës, ato portretizohen nga imazhe të yjeve masive porno të tilla si Sophie Dee, Dakota Skye, ose Ava Adams. Vetëm për të lëvizur gjërat, zhvilluesit e lojrave shtuan disa karaktere të veçantë. Këto karaktere portretizohen nga personazhe të famshëm të hentait., Në fund të fundit, ka një ekuilibër të mirë midis asaj që duan burrat dhe çfarë duan gratë në këtë lojë. Është emocionuese dhe do të shkoja aq larg sa të thoja se loja mund të shijohet gjithashtu nga çiftet që shijojnë përvojat e pornos së bashku.

Shijoje Këtë Lojë Falas Tani.

Tani që di gjithçka për Lojën E Pornos Së Kompanisë, je gati ta shijosh me vlerën e saj të vërtetë. Dhe gjithçka që duhet të bësh në mënyrë që të luash është të shtypësh butonin e lojës. Është kaq e thjeshtë. Sapo ta bësh këtë, loja do të fillojë ngarkimin. Sepse është një lojë mjaft masive me histori komplekse, bazuar në lidhjen tënde me internetin, mund të marrë deri në një minutë për t'u mbushur. Por në të njëjtën kohë, kur të mbushet nuk do të detyroheni të uleni në ekranet e ngarkimit. Loja ngarkohet në kujtesën e cache të shfletuesit tuaj. Kjo do të thotë se mund ta luash jashtë linje., Edhe pse nuk ofrojmë një version shkarkimi për këtë lojë, mund ta ngarkosh kur të kesh hyrje në internet dhe pastaj ta luash pa shqetësime kur je jashtë linje. Në tërësi, kjo kryevepër e lojës është e sigurt që do t'ju ofrojë një natë të plotë me argëtim të keq dhe pasi ta keni mbaruar, mund ta luani përsëri me një grup tjetër mendjesh dhe do të keni rezultate të ndryshme. Shijojeni!

Luaj Falas Tani